Nelegiuitii . . .
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nelegiuitii . . .

Rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Trecand prin trecut !

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:04 pm

19:30 Duminica .


Celebru, frumos, stiut de intreg campusul si multa alta lume . Asa era Alexunder ! Dar il interesa macar tampenia asta cu celebritate , ii pasa la cineva ca el era rece si distant ?! Normal ca nu ! Eu doar vroiau sa afle totul depsre el, dar oricate interviuri ar da, nimeni nu va sti ceva despre adevaratul Alexander . Inspira adanc, uitandu-se pe strada unde ajunsese . Mda, magazine. . . Se stramba, asezandu-se pe o banca .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:06 pm

L-am vazut pe Alex si am venit pe langa el. M-ama sezat pe banca.
Ce faci, straine?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:09 pm

Isi intoarse parca obosit privirea catre Aria . Zambi, cum sa nu zambeasca cand era ea prin preajma ? Se uita din nou catre un magazin, zambetul disparandu-i de pe buze .
- Ma gandeam , tu ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:12 pm

Ma gandeam. ii spun lasandu-mi capul pe spate.
L-am privit cu coada ochiului. Am zambit larg dandu-i parul din ochi.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:14 pm

Numai spuse nimic, doar se uita absent la magazinul acela . Inghiti in sec, apoi incerca sa para cat mai bine, cu toate ca nu era asa . Schita un zambet, intorcandu-si privirea catre Aria .
- La ce ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:19 pm

La tine. spun privindu-le pe fete.
Mi-am tras gluga peste cap privind in jur. De ce imi e frig?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:20 pm

- La mine ?
Intreba pe un ton putin curios, de data asta uitandu-se mai atent la ea . Schita un zambet, dandu-i gluga jos .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:24 pm

Da. N-am voie? il intreb privindu-l timid.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:29 pm

-Ba cum sa nu !
Zambi cald, asezandu-se in fata fetei . O privi atent, luandu-i mainile intra-le lui .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:31 pm

Am rosit usor privindu-l.
E bine atunci... spun inainte sa-l sarut.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:34 pm

-Nu rosi, pustoaico !
Zambi in coltul gurii, tragand-o aproape de el, si ii atinse buzele usor, cu o delicatete rar intalnita la el .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:35 pm

M-am agatat de gatul lui, strangandu-l in brate. Mda, cum sa nu.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:39 pm

Alex continua sa o sarute chiar si atunci cand auzi un reporter intrebandu-l ceva . Nu-l baga in seama, el facea ceva mult mai important acum .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:39 pm

am intrrupt sarutul si m-am ridicat.
Eu plec.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:43 pm

-Cum adica ?
O prinse de mana, punandu-se in fata ei . De ce faci asta , Aria ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:47 pm

Deasta! ii spunintinzand mana spre cativa fotografi. Nu-mi place sa stie toti ca mie imi place de tine sau de Johnny Deep sau Orlando Bloom sau cine oi mai vrea eu! spun nervoasa.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:55 pm

-Aria, termina !
O stranse in brate cu caldura, sarutand-o gingas pe frunte . Alex ii facu semn idiotului de reporter sa plece, incruntandu-se .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:58 pm

Am inceput sa plang, lasand lacirmile sa-mi cada pe obraji. L-am strans tare in barate, lasandu-mi capul pe pieptul lui.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 8:59 pm

-Gata, Aria, gata , shh...
O stranse puternic in brate, mangaind-o usor pe spate .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 9:01 pm

M-am oprit din plans privindu-l.
Imi pare rau.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 9:02 pm

-Pentru ce-ti ceri scuze ?
Ii ridica privirea catre a lui, stergandu-i delicat lacrimile .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 9:04 pm

Pentru ca am fost... Asa... spun privindu-l in ochi.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 9:09 pm

-Asa , slaba ? Nu, nu ai fost asa, ai fost cum vreau eu sa fi, Aria !O stranse cald in brate, sarutand-o gingas pe frunte .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 9:10 pm

Pe asta n-o mai cred... spun soptit, lasand privirea in jos.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! EmptyVin Dec 17, 2010 9:13 pm

-Ce nu crezi ?
Ii ridica privirea, apropiindu-si incet buzele de ale fetei .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Trecand prin trecut ! Empty
MesajSubiect: Re: Trecand prin trecut !   Trecand prin trecut ! Empty

Sus In jos
 
Trecand prin trecut !
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nelegiuitii . . . :: In oras :: Bulevard-
Mergi direct la: