Nelegiuitii . . .
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nelegiuitii . . .

Rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Muzica... Acustica... Toate cele...

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 11:25 am

Am intrat in sala privind dezamagita tot ce era in jur. Mi-am dat parul dupa ureche si am spus:
Doar atat?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 11:41 am

-Hey Aria!-o saluta Amanda intrand in sala. Ridica o spranceana...aproape nimeni...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 11:49 am

Un sunet placut de chitara se auzi dinspre un colt intunecat al camerei .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 11:50 am

Mi-am intors capul.
Amandaa! spun fericita, ignorandu-l pe Alex. Ce faci?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 11:51 am

-Pierd vremea.-dadu din umeri zambitoare. Tu?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 11:52 am

-Nu, Caroine, termina imediat !
Se auzi o soapta, apoi o injuratura, cand chitara cazu jos .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 11:52 am

Am venit sa repet. Ca alcineva care nu iese. am spus, privind taios coltul in care statea Alex.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 11:54 am

Caroline se foi, incercand sa-l imbratiseze pe Alex .
-Nu auzi sa ma lasi naibi in pace ? Spuse baiatul nervos , iesind din intuneric .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 11:55 am

M-am intors pe calcaie. Tu ce faci aici?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 11:56 am

Se uita in coltul de unde se auzi vocea baiatului. Ofta scurt privind-o din nou pe Aria.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 11:59 am

C:Sta cu mine ! Caroline sari in spatele lui, iar Alex injura, uitandu-se in alta parte .
A:Iti dau o palma , Caroline ! Si ar fi pentru prima data cand as lovi o fata !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 12:00 pm

Gata! le-am spus celor doi timitandu-i in colturi diferite ale camerei.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 12:02 pm

Alex nici macar nu se clinti, isi incrucisa bratele, apoi se uita la chitara . Si-o lua si dadu sa iese , dar Caroline chicoti .
C: Sti unde-a fost Alex aseara ?
A:Taci !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 12:05 pm

S-a aia cu tine. Foarte frumos. Casa de piatra! le spun mergand la dulapuri si luandu-mi hartiile.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 12:06 pm

C: N-a facut nimic cu mine ! Incepu sa se joace cu o suvita .
A:Caroline, taci o data ! Spuse taois, oprindu-se in prag .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 12:07 pm

Clatina usor din cap cand o auzi pe Caroline. Cat de josnic!-gandi venind langa Aria.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyDum Dec 19, 2010 12:09 pm

Atunci cu una din fane. Alex, ce rau esti...spun dojenindul pe baiat.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyLun Dec 20, 2010 6:51 pm

-Aria, termina, stii bine ca n-am facut nimic ! Rabufni el, uitandu-se cu ochii mari la Aria .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyLun Dec 20, 2010 7:44 pm

Am dat din cap incercand sa-mi ascund zambetul.
Nici de glumit nu mai poti cu starii. spun asezandu-ma pe scaun si incepand sa cant.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyLun Dec 20, 2010 7:45 pm

-Cu mine, nu ! Ridica din umeri, trantindu-se langa ea .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyLun Dec 20, 2010 7:47 pm

Am canta Welcome to Hollywood privind cu atentie pe geam.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyLun Dec 20, 2010 8:31 pm

-Iubita mea stie sa cante...Surase, ciufulind-o .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyLun Dec 20, 2010 8:32 pm

Mi-am aranjat parul, lasand chitara peste Alex.
Ce propui?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyLun Dec 20, 2010 8:34 pm

-Nimic...Ridica din umeri, privind-o senin.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... EmptyLun Dec 20, 2010 8:35 pm

Am zambit, apoi am luat din nou chitara incepand sa cand November rain.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Muzica... Acustica... Toate cele... Empty
MesajSubiect: Re: Muzica... Acustica... Toate cele...   Muzica... Acustica... Toate cele... Empty

Sus In jos
 
Muzica... Acustica... Toate cele...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nelegiuitii . . . :: Academia ! :: Salile de Clasa :: Sala de Muzica-
Mergi direct la: